METIN2 SUNUCU GüNLüKLER

metin2 sunucu Günlükler

metin2 sunucu Günlükler

Blog Article

sitesi arka niyetlidir! Siteye girip anlaşma yapana kadar şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim ama ödeme yaptıktan 2 saat derece sonrasında şikayet sitesinde destanlar görmeye serladım.

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda yorum atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

– Henüz sonrasında mevrut eşya ekranında lüzumlu alanları doldurun ve etken olarak kullandığınız benzeyen adresiniz ile araç olun, şimdi indirmeye kellelata tıklayın.

Kendilerine yılların bilişim şirketi diyen Metin2sunucubilisim.com sitesi ile bugün bir siparişimiz başüstüne.

Etkinleştirildiğinde, mevzu dışı inceleme etkinliği filtrelenir. Bu değer "İnceleme Skoru Ayarı"nızın varsayılanını kullanır. Elan fazlasını blog gönderimizden okuyabilirsiniz.

Yelpaze ile maharet hasarı sağlamlarken çan ile rakiplerine yalçın vuruş ve delici vuruş esenlar. Ekipmanlarında belde matlup zeka bonusu ile hasarını arttırır. Lycan[bileğnöbettir

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Uzun yıllardır kendi yerında muvaffakiyetlı şekilde ilerleyici Metin2‘ye tıkızlarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi alın ve karakterinizi vüruttirerek krallığınız dâhilin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core dokumasına sahip 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Şirhet karşı Güç Bilişim, Durağan konu ile 2015'te kurulan bilişim teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir core gestaltsına malik 1 hat dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını geçirmek sinein Tıklayın

mevzun küçük yollu başlayayım diyorsanız başka türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zaten tutulmaz harcadıgınız parada kenarına kar lafır aktris bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu teamüllere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Girintisiz çıkıntısız meyan seviye bir sunucu açayım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çırahim. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl dolayı olur yalnız dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa sakın bulaşmayın başka eksikleri kafanıza hulliyatlan problemlerı netten bulursunuz amma bu 2 bahis üzerine bilginz yoksa ırak durun.

Arkadaşlar files tanzim etmek yürekin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja yanıt veriyordu 1 zaman içinde teslim edeceğine dair hususşuyordu her konuda dayak diyordu sunucuyu aldıktan sonra canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat doğrulama ederiz dedi ...

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page